Arion Original Adult z łososiem

blog_2

Karma jest produkowana na bazie łososia zapewniając przy tym dostarczenie wszystkich najważniejszych aminokwasów oraz kwasów tłuszczowych zapewniających witalność i zdrową sierść dorosłych psów dużych ras (masa ciała psa od 25 do 45kg). Odpowiednia dla między innymi: rottweiler, labrador retriever, owczarek niemiecki. Arion Original jest karmą bezglutenową i nie zawiera jakichkolwiek produktów z kukurydzy czy innych zbóż.

Dzięki temu Arion Original zmniejsza niebezpieczeństwo zaburzeń u nawet najwrażliwszych psów. Przy produktach glutenowych istnieje ryzyko zaklejenia się jelita cienkiego przez co zmniejszona jest znacznie absorpcja aminokwasów. Powoduje to między innymi: znaczny spadek masy ciała doprowadzając do różnych przykrych schorzeń, które mogą być nawet poważnym zagrożeniem dla życia zwierzęcia. Zalety karmy: - prawidłowy przebieg trawienia i zrównoważona flora bakteryjna w jelitach, dzięki dodanych w karmie naturalnie fermentujących włókien FOS i MOS, - aby komfort życia psów dużych ras był zapewniony, karma została specjalnie opracowana, aby zapewnić zdrowy rozwój mięśni, kości i stawów, - zawiera również glukozaminę i chondroitynę by zbudować i wzmocnić chrząstkę stawową tak oraz zapewnić ruchomość stawów u psów dużych ras.

Dzięki temu pies będzie cieszył się sprawnością fizyczną oraz sprawnym szkieletem przez wiele lat. Skład jest dosyć prosty i prezentuje się następująco: ryż (50%), łosoś (w postaci dehydratyzowanej 29%), tłuszcz zwierzęcy, kurczak, groszek zielony, drożdże browarniane, hydrolizat białka zwierzęcego, pulpa z buraka cukrowego, ziemniaki, olej rybny, sól kuchenna, fosforan dwuwapniowy, węglan wapnia, zielona herbata, fruktooligosacharydy (FOS), mannooligosacharydy (MOS), ekstrakt  z pestek winogron, rozmaryn. Analiza składu z podziałem na makroskłdniki oraz inne elementy: białko ogólne 25%, tłuszcz surowy 12%, popiół 7%, włókno surowe 2,5%, wapń 1,5%, fosfor 0,9%.

Podsumowując Arion Original jest karmą bezglutenową i nie zawiera jakichkolwiek produktów z kukurydzy czy innych zbóż. Dzięki temu Arion Original zmniejsza niebezpieczeństwo zaburzeń u nawet najwrażliwszych psów. Przy produktach glutenowych istnieje ryzyko zaklejenia się jelita cienkiego przez co zmniejszona jest znacznie absorpcja aminokwasów.