Arion Multivital

blog_2

Karma na bazie kurczaka dla psów starszych małych ras (masa ciała psa do 10kg). Dzieki temu, jest zawarta w niej odpowiednia ilość protein, a w tym aminokwasów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu pieska. Niewielu właścicieli zwraca uwagę na istotną rzecz jaką jest odpowiednia podaż makro i mikro elementów oraz już wcześniej wspomnianych aminokwasów, a w tym m.in. l-karnityna i tauryna, które są najważniejszymi aminokwasami potrzebnymi do prawidłowego rozwoju zwierzęcia. Arion Original jest to karma bezglutenowa i nie zawiera jakichkolwiek produktów z kukurydzy czy innych zbóż. Dzięki temu Arion Original zmniejsza ryzyko zaburzeń u nawet najwrażliwszych psów.

Zalety karmy:
- wsparcie funkcjonowania serca u starszych psów, poprzez wzbogacenie karmy w taurynę i l-karnitynę,
- karma niskokaloryczna a bogata we włókno, w celu pobudzenia metabolizmu tłuszczy i kontrolowania wagi psa w sposób najzdrowszy. Dzięki temu, wywołuje ona uczucie nasycenia, jednocześnie dostarczając niedużej ilości kalorii.
- zawarta w karmie glukozamina i chondroityna dla ochrony chrząstki stawowej,
- wzbogacona w NNKT Omega-3, EPA i DHA by zmniejszyć ryzyko stanów zapalnych stawów i zapewnić ich właściwą ruchomość. Dzięki temu, zwierzę będzie cieszyło się sprawnością fizyczną przez długie lata. Jest to istotne, ponieważ tylko wtedy pies i właściciel mogą się cieszyć, chodzić na spacery.
Charakterystyka Arion Original Senior Small
*Bez glutenu
*Bez kukurydzy
*Bez zbóż

Skład: ryż (50%), kurczak (w postaci dehydratyzowanej 40 %), owies, tłuszcz zwierzęcy, pulpa z buraka cukrowego, hydrolizat białka zwierzęcego, włókno oczyszczone, groszek zielony, chlorek potasu, olej rybny, siarczan chondroitynę, glukozamina, fruktooligosacharydy (FOS), mannooligosacharydy (MOS), ziarna winogron, ekstrakt z kurkumy. Analiza składu: białko ogólne 26%, tłuszcz surowy 11%, popiół 6,5%, włókno surowe 3,5%, wapń 1,4%, fosfor 0,9%.
Podsumowując niewielu właścicieli zwraca uwagę na istotną rzecz jaką jest odpowiednia podaż makro i mikro elementów oraz już wcześniej wspomnianych aminokwasów, a w tym m.in. l-karnityna i tauryna, które są najważniejszymi aminokwasami potrzebnymi do prawidłowego rozwoju zwierzęcia.