Arion HC Sterilized

blog_2

Arion HC Sterilized jest to karma, która została opracowana specjalnie z uwzględnieniem zmienionych przez sterylizację potrzeb żywieniowych psa. Dzięki specyficznemu składowi tej karmy w procesie stosowania pomoże nawet odchudzić psa, nie naruszając przy tym jego tkanki mięśniowej, a także ułatwi późniejsze utrzymanie wagi na poziomie optymalnym proporcjonalnie do wielkości, wieku i rasy psa. Utrata tkanki mięśniowej następuje przy bardzo intensywnym ucięciu kaloryki oraz deficycie. Organizm wchodzi w stan katabolizmu paląc mięśnie w celach zdobycia paliwa. Dzieje się tak ze względu na brak pewnych mikroelementów w diecie. Karma ta została opracowana w taki sposób, aby zapewniać maksymalny dostęp do wszystkich potrzebnych składników, które przyczynią się do prawidłowego rozwoju Twego zwierzęcia. Żywność ta nie wymaga przygotowywania i nie wymaga również dodawania do niej jakichkolwiek innych składników pokarmowych. Jest to kompletny miks wszystkiego co najważniejsze, tworząc wystarczającą dawkę dla psa. Podawać tylko i wyłącznie bez namaczania, zapewniając równocześnie psu swobodny dostęp do świeżej, czystej wody. Dzięki temu, efekt będzie największy, a pies będzie mógł rozwijać siłę zgryzu. Zwierze należy karmić o stałej porze dnia. Nie należy zmuszać psa do jedzenia, jesli nie jest głodny. Jeśli utrata apetytu utrzymuje się dłużej, należy skontaktować się z lekarzem weterynarii.
Skład: Kukurydza,mączka z kurczaka (>18%, naturalne źródło siarczanu glukozaminy i chondroityny), włókno oczyszczone, hydrolizat białka kurzego, wysłodki buraczane, tłuszcz zwierzęcy, mączka z łososia, jaja kurze suszone, drożdże, Psyllium nasiona.

Analiza:
Witamina A - 21.000 IU/kg; witamina D3 - 1.800 IU/kg; witamina E - 200 mg/kg; L-karnityna - 500 mg/kg; betakaroten - 1 mg/kg; żelazo - 130 mg/kg; cynk - 125 mg/kg; mangan - 30 mg/kg; miedź - 15 mg/kg; jod - 1 mg/kg; selen - 0,15 mg/kg.
Podsumowując utrata tkanki mięśniowej następuje przy bardzo intensywnym ucięciu kaloryki oraz deficycie. Organizm wchodzi w stan katabolizmu paląc mięśnie w celach zdobycia paliwa. Dzieje się tak ze względu na brak pewnych mikroelementów w diecie. Karma ta została opracowana w taki sposób, aby zapewniać maksymalny dostęp do wszystkich potrzebnych składników, które przyczynią się do prawidłowego rozwoju Twego zwierzęcia.