Arion HC Hypoallergenic

blog_2

Arion HC Hypoallergenic został stworzony specjalnie, aby ułatwić osiągnięcie i utrzymanie właściwej kondycji skóry i sierści. Odpowiedni dobór łatwo przyswajalnych elementów i unikanych produktów, które nie są w stanie wywoływać reakcji uczuleniowych gwarantują wyeliminowanie ryzyka alergii skórnej, objawiającej się świądem i drapaniem. Jest to typ żywności, który nie wymaga przygotowywania oraz taki przy którym nie ma potrzeby dodawania jakichkolwiek innych składników pokarmowych. Należy podawać tylko i wyłącznie bez namaczania, aby zapewnić równocześnie psu wolny i stały dostęp do świeżej, czystej wody. Zwierze należy karmić o stałej porze dnia, aby wytworzyć nawyk jedzenia, które będzie w harmonijny sposób dostarczać niezbędnych składników. Nie należy zmuszać psa do jedzenia, jeżeli nie jest głodny. Jeśli utrata apetytu utrzymuje się dłużej, należy skontaktować się z lekarzem weterynarii. Charakterystyka karmy dla psów z alergiami skórnymi ARION HC Hypoallergenic:
ŁOSOŚ JEDYNYM ŹRÓDŁEM BIAŁKA
- Łosoś to pojedyncze i najlepsze źródło białka zwierzęcego.
WYSOKA STRAWNOŚĆ
- Dieta na bazie tylko wysokiej jakości składników.
- Brak składników uczulających.
OCHRONA SKÓRY I SIERŚCI
- Dodatek minerałów w postaci schelatowanej nadaje sierści zdrowy połysk.
WYSOKA ZAWARTOŚĆ KWASÓW OMEGA-3
- Antarktyczny kryl, sprzyja dobremu stanowi sierści i zdrowiu skóry.
- Kwasy Omega-3 są wyjątkowo dobrze przyswajalne przez organizm psa.
Producenci ukazują, że ich skład jest następujący: ryż, mączka z kurczaka, tłuszcz zwierzęcy, jak i również hydrolizat białka łososia, drożdże, wysłodki buraczane, suszony kryl antarktyczny, oczyszczony olej rybny, węglan wapnia, chlorek sodu
Analiza:
Witamina A - 22.000 IU/kg; witamina D3 - 1.850 IU/kg; witamina E - 250 mg/kg; betakaroten - 1 mg/kg; żelazo - 100 mg/kg; cynk - 145 mg/kg; mangan - 35 mg/kg; miedź - 15 mg/kg; jod - 1,5 mg/kg; selen - 0,15 mg/kg.
Podsumowując odpowiedni dobór łatwo przyswajalnych elementów i unikanych produktów, które nie są w stanie wywoływać reakcji uczuleniowych gwarantują wyeliminowanie ryzyka alergii skórnej, objawiającej się świądem i drapaniem.