ANIMONDA Vom Feinsten Classic Cat

blog_2

ANIMONDA Vom Feinsten Classic Cat to specjalna oraz wyjątkowa mokra receptura z indykiem i królikiem rekomendowana i bardzo polecana szczególnie wszystkim dorosłym kotom. Niesamowita i niemalże doskonałe formuła mięsnych kawałków pobudza wszystkie pierwotne instynkty kota i zachęca go do jedzenia upewniając się przy tym, że wszystkie najważniejsze aminokwasy, mikroelementy, oraz makroelementy zostaną dostarczone.

Dzięki temu, kot będzie cieszył się witalnością i bardzo dobrą kondycją zdrowotną przez długie lata, co zaowocuje w szczęście opiekuna oraz mniejsze wydatki. Inną zaletą jest zapobieganie otyłości ze względu na zastosowanie wysokiej jakości mięsa bez domieszki węglowodanów, które mogą powodować duże wyrzuty insuliny i w konsekwencji odkładanie się tłuszczu. Skomponowana na bazie tylko wysokiej jakości oraz naturalnych składników jest gwarancją pełnowartościowego posiłku, który doskonale sprawdzi się przy codziennym stosowaniu oraz jako dodatek do karmy suchej. Dostarcza kotu tylko niezbędnych substancji odżywczych i nie obciąża dodatkowo jego delikatnych narządów wewnętrznych. Stanowi najwyższej klasy źródło białka zwierzęcego, tłuszczu, witamin i minerałów, co zapewnia Twojemu pupilowi doskonałe zdrowie każdego dnia.

ZALETY:
Dostarcza wymaganej porcji energii.
Stworzona na bazie mięsa króliczego o niskim poziomie alergennym.
Troszczy się o sprawne funkcjonowanie nerek.
Nie obciąża jelit i żołądka.
Zapewnia wyjątkowy smak.
Mokra forma odpowiednio nawadnia organizm.
Nie zawiera konserwantów.
Podając swojemu pupilowi jedną z karm od firmy ANIMONDA nie musisz już martwić się o jego zdrowie i szczęście. Wszystko to zapewnia mu unikatowa formuła zawierająca tylko sprawdzone, najwyższej jakości produkty, będące naturalnym źródłem doskonałego samopoczucia.
Podsumowując niesamowita i niemalże doskonałe formuła mięsnych kawałków pobudza wszystkie pierwotne instynkty kota i zachęca go do jedzenia upewniając się przy tym, że wszystkie najważniejsze aminokwasy, mikroelementy, oraz makroelementy zostaną dostarczone. Warto jest więc nabyć ową karmę dla dobra naszego pupila.