ANIMONDA Rafine Cross Adult

blog_2

ANIMONDA Rafine Cross Adult z kurczakiem, łososiem i krewetkami to specyficzna formuła polecana wszystkim dorosłym kotom. Jest stworzona na bazie wysokiej jakości białka zwierzęcego gwarantującego Twojemu pupilowi doskonałe samopoczucie, zapewnia wymaganą wartość energetyczną, utrzymuje ciało w świetnym stanie i zaspokaja mięsożerne zachowania rozwijając przy tym muskulaturę oraz układ kostny. Zawartość łososia i krewetek stanowi z kolei bardzo dobre źródło kwasów tłuszczowych, które rekomendowane są dla wszystkich kotów ze względu na ich pozytywny wpływ na naturalny układ immunologiczny.

Neutralizują one również wolne rodniki, co umożliwia cieszenie się Twojemu pupilowi witalnością i energią każdego dnia. Idealna kombinacja ryb gwarantuje 100% satysfakcję i niesamowite doświadczenie smakowe Twojego pupila, który z natury kocha ich smak. Odpowiednia wartość minerałów dba o zdrowie nerek oraz znacznie redukuje ryzyko wytrącania się kamieni moczowych. Stworzona jest z naturalnych składników stanowiąc jednocześnie wysoce przyswajalną dietę, która nie obciąża delikatnego kociego żołądka. Dodatkowo specjalnie dopasowany kształt krokiecików karmy stanowi wsparcie dla zdrowia i higieny jamy ustnej. Zawarte są w niej wszystkie najważniejsze aminokwasy oraz jak już wcześniej zostało wspomniane, kwasy tłuszczowe najwyższej jakości w celu prawidłowego funkcjonowania kociego organizmu. Jest to o tyle ważne ze względu na witalność kota oraz jego przyszły stan zdrowia. Należy pamiętać, iż nieprawidłowe odżywianie może prowadzić do różnych schorzeń takich jak otyłość czy niedowaga. Są to choroby prowadzące do innych poważniejszych komplikacji, które mogą być zagrożeniem dla życia.

ZALETY:
Najwyższej jakości źródła białka.
Zbilansowany poziom minerałów.
Zrównoważona porcja energii.
Kiełki pszenicy bogatym źródłem witamin.
Zawartość dobroczynnych kwasów tłuszczowych i tauryny.
Brak soi, konserwantów i sztucznych wspomagaczy smaku.
Podsumowując to właśnie ona jest stworzona na bazie wysokiej jakości białka zwierzęcego gwarantującego Twojemu pupilowi doskonałe samopoczucie, zapewnia wymaganą wartość energetyczną, utrzymuje ciało w świetnym stanie i zaspokaja mięsożerne zachowania rozwijając przy tym muskulaturę oraz układ kostny.