ANIMONDA Carny Adult

blog_2

ANIMONDA Carny Adult to doskonała mieszanka mięsa (wołowiny, drobiu i dziczyzny) rekomendowana wszystkim dorosłym kotom. Tysiące lat u boku człowieka nie zmieniło podstawowych żywieniowych potrzeb kotów. W swej mięsożernej naturze, do pełnego zdrowia niezbędne są im diety oparte na białku zwierzęcym. Specjaliści z firmy ANIMONDA stworzyli serię Carny, która jest w stanie ugasić pierwotne instynkty każdego kota, a równocześnie jest źródłem kompletnego i zbilansowanego odżywiania. Produkty, które zostały uwzględnione w tych recepturach pochodzą tylko i wyłącznie z najlepszych hodowli, odznaczających się niemiecką jakością i dbałością o nawet najmniejszy szczegół.

Podstawowym elementem każdej karmy z serii jest świeże mięso wołowe, które jest źródłem najwyższej klasy białka i tłuszczy. Dzięki temu Twój kot będzie w stanie utrzymać smukłą sylwetkę przy równoczesnym zachowaniu prawidłowej masy mięśniowej i tkanki tłuszczowej. Zapewni mu to doskonałą sprawność fizyczną i witalność na wiele lat. Zawartość drogocennych witamin zmieni natomiast działanie naturalnego układu odpornościowego oraz zneutralizuje wolne rodniki, co przyczyni się do znacznej poprawy jakości życia Twojego pupila i zapewni mu długotrwałe zdrowie. Łagodne i łatwostrawne mięso kaczki zredukuje ryzyko wystąpienia alergii oraz usprawni działanie przewodu pokarmowego.

Dodatkowo, specjalnie stworzona formuła karmy, odpowiednio nawodni organizm, co w konsekwencji wesprze działanie układu moczowego i nerek. Doskonały smak receptury został uzyskany bez sztucznych barwników, konserwantów i aromatów, co oprócz świetnego zdrowia, daje gwarancje 100% satysfakcji z każdego posiłku, za który Twój kot będzie ogromnie wdzięczny.
ZALETY:
Najwyższej jakości świeże mięso tylko z najlepszych hodowli.
Bez cukru, soi, zbóż i sztucznych barwników, konserwantów i aromatów.
Staranny dobór składników odżywczych gwarantujący doskonałe zdrowie.
Naturalne źródło tauryny.
Podsumowując w swej mięsożernej naturze, do pełnego zdrowia niezbędne są im diety oparte na białku zwierzęcym. Specjaliści z firmy ANIMONDA stworzyli serię Carny, która jest w stanie ugasić pierwotne instynkty każdego kota, a równocześnie jest źródłem kompletnego i zbilansowanego odżywiania.