ANIMONDA Brocconis Cat

blog_2

ANIMONDA Brocconis Cat to mokra kompozycja zawierająca wiele istotnych elementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu kota. Karma ta jest robiona z drobiem i sercami i jest również dedykowana wszystkim dorosłym kotom. Mięsne kawałki polane pysznym, delikatnym sosem wywołują uczucie euforii i radości w podniebieniu nawet najbardziej wybrednych pupili.

Staranne połączenie produktów zapewnia także pełnowartościowy posiłek, który będzie smacznym źródłem codziennego zdrowia. Jest to bardzo istotne w celach prawidłowego rozwoju układu neurologicznego, serca czy też innych ważnych organów. Ta karma dostarczy również Twojemu pupilowi wszelkich niezbędnych do sprawnego funkcjonowania substancji odżywczych zapewniając przy tym dobre samopoczucia zwierzaka. Podając ją więc swojemu kotu sprawisz, że każdy nowy dzień będzie witał z radością.
ZALETY:
Zawiera pyszne mięso z kurczaka, które jest drogocennym źródłem białka.
Troszczy się o zdrowie każdego kota.
Wspiera pracę organizmu i naturalnej odporności.
Zadowala najbardziej wybredny apetyt.
Mokra forma prawidłowo nawadnia organizm.

Wybierając jedną z karm od ANIMONDA podejmujesz prawdopodobnie najlepszą decyzje dla zdrowia Twojego pupila. Tworzone od lat z pasją i miłością do zwierząt wyróżniają się na rynku najwyższą jakością będąc przy tym marką niemalże bez konkurencji. Dzięki odpowiedniej kompozycji i proporcji w swoich karmach, karmy te są w stanie zapewnić witalność i dobrą kondycji kocich organizmów.

Składniki: mięso i zwierzęce produkty uboczne (4% drobiu, 4% serca), zboże, substancje mineralne, cukry.
Składniki analityczne: białko (7,5%), tłuszcz (4%), błonnik (0,5%), popiół (2,5%), wilgotność (81%)
Dodatki dietetyczne: witamina A (2000 IE/kg), witamina D3 (200 IE/kg), witamina E (11,5 mg/kg)
Podsumowując karma ta jest robiona z drobiem i sercami i jest również dedykowana wszystkim dorosłym kotom. Mięsne kawałki polane pysznym, delikatnym sosem wywołują uczucie euforii i radości w podniebieniu nawet najbardziej wybrednych pupili. Staranne połączenie produktów zapewnia także pełnowartościowy posiłek, który będzie smacznym źródłem codziennego zdrowia.